KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12658004

nr 1265 8004

Ardy Strüwer

(1939-2023), Sverige

Oljemålning, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Mood indigo, 1986. Signerad. Olja på duk, 50x65

måndag 15 juli 2019
kl 19:57:52

  • Klassiska

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer